2140/649
Franz Beckerlee (f. Amager 1942)
Komposition. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 70×70. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 5. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
34 bud