2006/26
Havevase af kunststen, støbt med kvinder i lette gevanter. Louis XVI form. 20. årh. H. 83. Diam. 55.
Brugsslitage. Patina efter vejrlig.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag