2033/77
Barok skab af fyrretræ, profileret top, front med fire fyldningslåger. 18. årh. H. 224. B. 115. D. 45.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud