1825/731
Ubekendt møbeldesign
Et par loungestole betrukket med gult farvet skind. 1970–80'erne. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 19. juni 2018
Vurdering
Hammerslag