2417/2018
Colisee vækkeur af forgyldt stål. Quartz-værk med alarmfunktion. Ø 79 mm. 2000'erne.
Cartier-æske medfølger.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Armbåndsure, 24. april 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|