2142/858
Dansk design
Bordlampe af opalglas og messing. 1950'erne. H. inkl. fatning 26.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt