2032/122
Kinesisk konsolbord af mørkpoleret elmetræ. Laksegl under pladen. 20. årh. H. 78. L. 70. B. 40.
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag