2103/181
Dansk maler, ca. 1900
En skovklædt vig. Usigneret. Olie på papir monteret på malepap. 23×34.
Lille revne øverste højre hjørne. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag