12016/166
Bent Holstein (f. København 1942)
Bent Holstein: Komposition. Litografi i farver. Sign. i bly Holstein, Nr. 13/15. Rammemål 51×41. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020
Vurdering
Hammerslag