2438/647
Space Copenhagen
“Rén”. To-personers sofa med stel af valnød, løse hynder i sæde og ryg med sort skind. Udført og mærket hos Stellar Works. L. 140.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
Fra
i
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering