2443/527
Dansk design
Daybed med stel af teak, ben af sortlakeret stål med sko af teak. 1950'erne. H. 142. L. 189. B. 90.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 22. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag