1313/​1639

En samling diverse håndværktøj, bl.a. sav, tænger og spade. 19.-20. årh. L. 25–52. (10)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Varia, 28. marts 2013

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK