1644/704
Louis Poulsen
To væglamper med justérbare skærme af hhv. messing og hvidlakeret metal. Udført hos Louis Poulsen. H. 22. L. 40. (2)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 1. november 2016
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
18 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||