12143/90
Ubekendt design
Cirkulært spisebord med stel af jern. Top ilagt kakler i blå nuancer. Usign. H. 49 Diam. 100.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag