2132/​508

Johnny Madsen (f. Thyborøn 1951)

Figurkomposition. Sign. Johnny Madsen. Olie på lærred. 140×70.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

50.000–60.000 kr

Hammerslag

55.000 kr

55.000 kr
(Autobud) 50.000 kr
48.000 kr
(Autobud) 46.000 kr
44.000 kr
42.000 kr
40.000 kr