2132/​508

Johnny Madsen (f. Thyborøn 1951)

Figurkomposition. Sign. Johnny Madsen. Olie på lærred. 140×70.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

50.000–60.000 DKK

Hammerslag

55.000 DKK

55.000 DKK
(Autobud) 50.000 DKK
48.000 DKK
(Autobud) 46.000 DKK
44.000 DKK
42.000 DKK
40.000 DKK