2131/23
Dansk rokoko lampetspejl i ramme af forgyldt træ, to lysarme af messing. 18. årh.s midte. H. 90. B. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Later gilding.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag