1517/​1119

TAG Heuer

Herre- og damearmbåndsur af delvis forgyldt stål. Model Professional. Quartz med dato. Kassediam. ca. 26 og 35 mm. (2)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Urene virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten.

Smykker, 22. april 2015

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

3.000 DKK