1517/1119
Herre- og damearmbåndsur af delvis forgyldt stål. Model Professional. Quartz med dato. Kassediam. ca. 26 og 35 mm. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Urene virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Smykker, 22. april 2015
Vurdering
Hammerslag