2004/122
Vægmontre i forgyldt bobinet ramme. Delvist 19. årh. H. 117. B. 95. D. 20.
Brugsslitage. Mindre afslag. Omlavet billedramme monteret med glas og senere bagkasse.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag