1925/761
Jørgen Nordskov
Cirkulær bordskål af massivt drejet valnød. Sign. Jørgen Nordskov, 2004. Diam. 40.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre skævheder.
Moderne kunst og design, 18. juni 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud