1803/​1600

Russisk Gudsmorderikon Feodorovskaja. Tempera på træpanel. 19. årh. 30,5×26,5.

Restaureret. Ridser og mærker.

Varia, 18. januar 2018

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

5.000 DKK

5.000 DKK