2033/​92

Bust af bemalet gips i form af en ung kvinde. Mærket Deposé 91. 20. årh. H. 43.

Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag