2033/92
Bust af bemalet gips i form af en ung kvinde. Mærket Deposé 91. 20. årh. H. 43.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag