2032/95
Perepedil tæppe, Kaukasus. Design med bukkehorn og stiliserede fuglemotiver. 20. årh.s begyndelse. 136×174.
Slidte frynser. Let slitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
33 bud