2413/9084
Buste af sten,'The slave', efter original af Michelangelo (1513–1516) udstillet på Louvre. 19./20. årh. H. 39 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag