1835/147
Købmandsdisk af efetræ og elm, front med talrige skuffer. 19. årh.s slutning. H. 95. B. 265. D. 36.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Fugtskade i venstre side.
Ældre malerier og møbler, 27. august 2018
Vurdering
Hammerslag
20 bud