2109/675
Aage Wiboltt (f. Middelfart 1894, d. Hollywood 1952)
Herreportræt. Sign. monogram. Olie på pap. 60×47.
Mindre krakeleringer. To afskalninger.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
45 bud