2148/294
Svensk halvrundt konsol af bemalet træ. Gustaviansk form, 20. årh. H. 83. B. 70. D. 32.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud