2426/196
Hollandsk vægrelief af bemalet træ. “Die Leeft die Geeft. De Eerlyke Armoede is Vrolyk” 18. årh. 74×62 cm
Fremstår med alders- og brugsslitage. Antagelig opmalet.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. juni 2024
Vurdering
Hammerslag