2427/674
Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)
“Le Chat Qui Rit”. Sign. Jorn 53/70, 94/100. Trykt hos Jens Christian Sørensen & Co. København. Litografi i farver. Bladstørrelse 56,5×66. Uindrammet.
Litteratur: Van de Loo 110.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
922358 | ||
1048667 | ||
922358 (Autobud) | ||
1048667 | ||
922358 (Autobud) | ||
1048667 | ||
922358 | ||
806575 (Autobud) | ||
922358 | ||
806575 (Autobud) | ||
56150 | ||
806575 (Autobud) | ||
246527 | ||
806575 | ||
576 |