2023/​118

To Barok skæringer af delvis bemalet og udskåret træ. 18.-19. årh. L. 56 og 73. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Revner i træet. Afslag.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag