2023/118
To Barok skæringer af delvis bemalet og udskåret træ. 18.-19. årh. L. 56 og 73. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Revner i træet. Afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag