12137/140
Knud Horup (f. Randers 1926, d. Dyrby pr. Gjerlev 1973)
Landskab med person og huse. Sign. Horup. Olie på lærred. 77×87. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag