2120/296
En samlers udvalg
Bestående af bl.a potteskår, glas fragmenter, porcelæn og bronze effekter fra Europa og Asien. De fleste effekter med skår, reparationer etc.
Mangler og fragmenter.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud