12033/95
Ubekendt kunstner
Kystparti. Sign. In J. Olie på lærred. 47×65. Rammemål 58×75. Indrammet.
Behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag