12033/​95

Ubekendt kunstner

Kystparti. Sign. In J. Olie på lærred. 47×65. Rammemål 58×75. Indrammet.

Behov for let overfladerensning.

Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag