2027/887
Dansk snedkermester
Magasinholder af mahogni, bund med sort laminat. H. 24. B. 35. D. 12.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Lak med slitage, falmet.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
35 bud