12142/​175

GamFratesi

“Beetle”. Et par spisebordsstole betrukket med naturfarvet hør med brune læderkeder, stel af nøddetræ. Udført hos Gubi. H. 88. (2)

Dette emne handles i fuldmoms

Udstillingsmodel. Brugsspor. Ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag