12142/175
GamFratesi
“Beetle”. Et par spisebordsstole betrukket med naturfarvet hør med brune læderkeder, stel af nøddetræ. Udført hos Gubi. H. 88. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Udstillingsmodel. Brugsspor. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag