2119/645
Bruno Cassinari (f. Piacenza 1912, d. Milano 1992)
“Senza titolo”. Sign. Cassinari 51, 13/40. Litografi. Lysmål 43×60.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag