Foto endnu ikke klar
888/20
Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934)
En vinterdag ved indgangen til Frederiksberg Have ved Runddelen. Sign. Paul Fischer. Olie på træ. 31×38.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier, tegninger og bøger, 17. september 2019
Vurdering
Hammerslag