2041/335
Et par tazzi af bronze og sort marmor, graverede med stilliseret blomsterornamentik. 19.-20. årh. H. 20. (2)
Flere mindre kanthak. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag