2445/65
Dansk Louis XVI kommode af mahohni med beslag af forgyldt bronze. København, 18. årh.s slutning. H. 78. B. 76. D. 42.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Vurdering
Dette emne er udgået
853301 |