2118/974
Dansk møbeldesign
Sæt på seks spisebordsstole af fyrretræ. Sæde med papirgarn. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og mindre afslag. Flet med pletter og smuds.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud