2438/1265
Kamévedhæng af 14 kt. guld prydet med udskåret kamé samt kæde af 18 kt. guld. Vægt i alt ca. 10,5 g. L. 3,6 og 41 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
1091286 | ||
999018 (Autobud) | ||
1091286 | ||
999018 (Autobud) | ||
1091286 | ||
999018 (Autobud) | ||
1091286 | ||
999018 |