2427/179
Russisk ikon med fremstilling af Skt. Mark. Tempera på træpanel. 18. årh. 40×34 cm.
Enkelte reparationer/retoucheringer og afskalninger samt flere krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
10 bud
1151322 (Autobud) | ||
1141161 | ||
1151322 (Autobud) | ||
1141161 | ||
1151322 (Autobud) | ||
1141161 | ||
1151322 | ||
1141161 | ||
893321 | ||
1141161 |