2015/783
Svensk design
Cirkulært bordspejl af messing. Udført hos Glasmåster Markaryd, Sverige, med etiket herfra. H. 42. Diam. 32.
Fremstår med brugsslitage herunder ridser, mærker og smuds.
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud