12131/18
“Musselmalet Riflet”. Oval skål af porcelæn, dekoreret i underglasur blåt. Kgl. P. 1. sort. 19. årh. H. 7. L. 24. B. 19.
Mindre brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud