2434/859
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Tommelise”. Sign. Corneille 99, 104/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×56. Uindrammet.
Vurdering
881480 | ||
246527 | ||
990556 | ||
246527 | ||
576 |