2010/94
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Marine med sejlskibe ud for mole. Sign. H. Lübbers, utydeligt dateret. Olie på lærred. 36,5×60,5.
Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud