2050/8601
Russisk bord af forgyldt træ, rund plade af marmoreret træ med senere glasplade. 19. årh.s slutning. H. 72. Diam. 80.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag