12013/108
Et par engelske lampeborde af mahogni. George III form, 20. årh.s sidste halvdel. H. 54. L. 50. D. 42. Hver med tilskåret glasplade. (2)
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag