2439/253
“Guldsmed”. A 20th century patinated and painted iron shop sign. H. 90. W. 44. D. 7 cm.
Condition
Wear due to age and use, including rust.
Auction
Category
Estimate
Sold
Price realised
12 bids
When | Bidder | Bid |
312770 | ||
869654 | ||
866946 (Auto bid) | ||
869654 | ||
866946 (Auto bid) | ||
869654 | ||
866946 | ||
810340 (Auto bid) | ||
866946 | ||
810340 (Auto bid) | ||
909535 | ||
810340 |